Březen 2010

A je to potvrzeno!

31. března 2010 v 19:00 KASABIAN
Tady je oficiální článek z webu Open Air festivalu. Baví mě, jak nás tam předtím chtěli napínat titulky tipu: "za týden zvřejníme další hvězdu festivalu a bude to zahraniční kytarovka" No a my fanoušci jsme to už dávno věděli:-D . Ha, to bylo teda tajemství! Chtělo se mi jim ironicky napsat na Facebook něco jako "že by Kasabian?", ale nechtěla jsem jim kazit tu radost.
Každopádně jim moc děkuju, že se nebáli a pozvali, jak sami říkají někoho aktuálního a svěžího a skoncovat s tím trendem, že se k nám všechno z Británie dostane až se zpožděním.
To jsou krásná slova! Jen tak dál Open air festivale. Začal jsi skvěle.


Kasabian! Open Air Festival vytahuje další eso

Kasabian patří mezi nejaktuálnější projekty, jaké britská kytarová scéna v současnosti má. Tahle leicesterská formace vyhrála prestižní Brit Awards 2010 v kategorii kapela roku a nyní se chystá do České republiky, konkrétně do Panenského Týnce na Open Air Festival. Kasabian bývají přirovnáváni zpěvem k Oasis a propojením elektroniky a indie rocku k Primal Scream. Ovšem dost je srovnávání, vždyť Kasabian se se svými skladbami umisťují v čelních příčkách prestižních britských hitparád a dokonce i v době "co chci si zdarma stáhnu" se jim podařilo dosáhnout dvou platinových desek. Na jejich aktuálním albu West Ryder Pauper Lunatic Asylum spolupracoval mimo jiné hiphopový producent Dan The Automator, který stojí i za zvukem Gorillaz. Kasabian se tedy progresu rozhodně nebojí a právě díky tomu dobývají indie scénu.
Seznam interpretů Open Air Festivalu však ještě stále není kompletní. "Samozřejmě máme další trumfy v rukávu. A naše rukávy jsou docela dlouhé," usmívá se prmotér akce Michal Lukeš. "Jenže nás prostě baví fanoušky napínat. A už v příštím týdnu můžete v rámci našich úterních aktualit očekávat oznámení jmen dalších interpretů, tentorkát z hiphopové scény. Poté už dojde řada i na drum and bass," dodal tajemně Michal, který zatím fanouškům nechce dávat další indicie.

Kytary sem!

Co by to bylo za multikulturní festival, kdyby nepřitáhl také pořádné kytarovky? Taková úvaha stála za zrodem nápadu přitáhnout do Česka některý z nejaktuálnějších a nejčerstvějších britských indie projektů. Volba padla na Kasabian, kteří jsou právě teď ve Velké Británii v kurzu. "To, co zrovna frčí v Anglii, přijde vždy i k nám. Jenže se slušným zpožděním. Byl to třeba i případ Coldplay," přemítá dramaturgyně Milena Palečková. "Teď jsme se ale rozhodli s tímhle hloupým trendem něco udělat. Přivezeme do Česka něco opravdu čerstvého, aktuálního a žhavého," vysvětluje volbu Kasabian.
Největší hitovky leicesterské party si můžete zdarma poslechnout na internetu, kde si kapela také získává řadu příznivců. Třeba energickou htivoku Fire z aktuální desky West Ryder Pauper Lunatic (www.youtube.com/watch?v=Wd0Y1Sko7hA) slyšelo už více než 3,2 milionu lidí. Síť sítí samozřejmě nabízí i další skladby Kasabian, a to například na Youtube kanálu kapely (/www.youtube.com/user/KasabianTour), případně Myspace (www.myspace.com/kasabian) nebo Facebook (www.facebook.com/kasabian) profilu.
Kapela Kasabian vznikla ještě pod jménem Saracuse v roce 1999. Své debutové album už ale vydávala pod současným názvem, tedy Kasabian a deska nesla tentýž název - "Kasabian". Hned dva roky poté byla tahle parta poprvé nominována na Brit Awards v kategorii nejlepší britská rocková kapela. Kasabian slavili stále větší koncertní úspěchy a v roce 2006 vydali druhou desku "Empire". Za ní už konečně vyhráli svou první cenu (NME Awards - nejlepší kapela roku). Frontman kapely tehdy vítězství komentoval s jemu vlastní obří porcí ironie: "This is the first award we've ever won, so about fucking time!" ("Tohle je první ocenění, které jsme kdy získali. No už bylo sakra na čase!") Ale ocenění to rozhodně nebylo poslední. Skladby z aktuální desky "West Ryder Pauper Lunatic Asylum" vystřelily až na čelní příčku britských hitparád, album přineslo Kasabian konečně vítězství v Brit Awards (nejlepší britská kapela), dále si kapela odnesla vavříny z Q Awards (nejlepší album), ale i z cen NME za nejlepší desku a nejlepší obal desky. Vlna popularity Kasabian se rozšiřuje z Británie na fanoušky indie ve zbytku světa, a tak kapela poprvé zavítá i do České republiky v rámci vystoupení na Open Air Festivalu.

Nezapomenutelné výroky bratrů Gallagherových

29. března 2010 v 15:23 OASIS
Našla jsem na jednom již nefungujícím blogu věnující se Oasis tyhle výborný hlášky vytažený z rozhovorů s Liamem nebo Noelem. Doporučuju přečíst, protože se fakt pobavíte. Oba bratři se k smrti nesnáší, jsou extrémě seběvědomí a neberou si žádné servítky . Mnoho lidí je zato nesnáší a mnoho je za to miluje. Myslím, že nic mezitím neexistuje. Já jsem spíš v té druhé skupině.
(V komentářích je anketa;-)


LIAM

Liam: (o svém vztahu k vaření) "Kuchyní procházím, když vycházím ze svého bytu."
Liam: "Každé ráno si říkám: Dnes se změním, budu hodný člověk. Přejde mě to ale už tak kolem půl jedenácté."
Liam: "Máte větší šanci, že se vám podaří zastřelit nahého Santa Clause, než že spatříte mé přirození."
Liam: "Občas jsem smutný a mrzutý, ale nikdy to netrvá dlouho. Stačí, abych se podíval do zrcadla a řekl si: Jsi sakra pěknej kus chlapa, vole! a hned mám dobrou náladu."
Liam: (o svém sousedovi) "Podle řevu, který se ozývá z jeho bytu, byste si mysleli, že tam někoho vraždí."
Liam: "Zavřete mě do pokoje s některou z těch zasraných kapel, a nikdo z nich nevyjde živý. Vsadíme se?"
Liam: "Od doby, kdy jsem začal fetovat, si těžko něco pamatuju. Přesně si nedokážu vybavit ani den, kdy jsem se ženil. Ne tedy že by mi na tom záleželo."
Liam: "Budu k vám upřímný. Na tenhle festival jsme přijeli jenom kvůli penězům."
Liam: "Jsem úplně normální člověk a dokážu vám to tím, že si za chvíli pšouknu."
Liam: "Britney Spearsová vypadá v těch svých hadrech z popelnice jako klobása. Rozhodně nemám zapotřebí vidět, jak vypadá bez nich."
Liam: "Na fotbalových zápasech nikdy nemám klid. Daleko více mi vyhovuje nadávat a házet věci na televizní obrazovku."
Liam: Coldplay jsou čtyři Dido s ptákama!
Liam: (po podání žaloby na firmu Coca Cola) Teď všichni pijem Pepsi!
Liam: Feťáci nejsou žádný básníci. Básníci neví o tom, že jsou básníci. Já jsem básník a nevim o tom...
Liam: Umím číst, jenom mě u toho nikdo nesmí rušit. Ale přiznávam, že obrázky mám radši...
Liam:" Jsem Liam Gallagher a jsem v Oasis. Nemůže být nic lepšího než toto."
Liam: "Vstávám a každé ráno si myslím, že jsem génius, a někdy opravdu jsem. Například dneska jsem génius."
Liam: (na otázku, jestli mluví francouzky) "Ne, někdy mluvím stěží anglicky."
Liam:" Lennon byl dobrej. A my dřív byli jako Beatles........Teď už jsme lepší."
Liam: (na otázku jaký je jeho syn Lennon)" Mý dětsko? No je to dítě no! Víte.....jí, spí, křičí a smrdí.."
Liam:" Lidi mě kritizujou, ale já vypadám dobře a jsem dobrej zpěvák....Co víc by sakra chtěli??"NOEL

Noel: "Bůh podle všeho měřil 168 cm,.................takže jsem větší než bůh!"
Noel: (o své dceři Anais) "Zatím umí dvě slova: Kylie a Beckhem..."
Noel: "Dost lidí počalo dítě, když poslouchali moji hudbu, takže si myslím, že bych měl mít nárok na pohřeb na státní útraty."
Noel: "Vzdát se alkoholu je blbost. Ovšem když jste alkoholik, je to ta nejlepší věc, kterou můžete udělat."
Noel: ,Mnoho kapel se rozpadne kvůli hloupým hádkám. Já už jsem se naučil držet jazyk za zuby a raději cestou domů nakopnu sousedovu kočku do prdele."
Noel: "Zčásti jsem génius a zčásti debil."
Noel: "Psát písně o rozpadu manželství se nikomu nechce. Naše skupina navíc skládala vždycky spíše písně oslavující než depresivní. Momentálně tudíž není o čem psát."
Noel: "Vím, že mám v sobě irskou krev. Každý den se totiž probouzím s kocovinou."
Noel: "Nikdy jsem nebyl na ženský, a ani dnes nejsem, protože jsou jako vosina v prdeli. Vždycky mě víc zajímalo, jak se dostat do nálady a jak hrát na kytaru."
Noel: "Kdyby někdo volil Konzervativní stranu, byl by to trestný čin. Do kriminálu bych poslal všechny členy královské rodiny a všechny ty podělané lordy a jejich manželky. Popřípadě bych ty bastardy dal postřílet nebo alespoň zmrzačit."
Noel: "Máma mi jednou rovnala věci ve skříni a našla tam sáček s trávou. Ptala se mě, co to je, a já jí do očí řekl, že to je pomůcka na čištění strun na kytaře. A pro důkaz jsem s ní začal leštit struny. To byla ta nejvtipnější lež mého života."
Noel: "Čím dříve lidé pochopí, že již od osmdesátých let tady v Anglii žijeme v drogové kultuře, tím lépe. Znám jenom pět lidí, kteří drogy nikdy nebrali, a to je moje matka, moje babička, můj tchán a tchyně a moje dcera."
Noel: "V New Yorku se můžete chovat jako naprostí blázni. Nikdo si vás všímat nebude. Miluji ten pocit svobody, kdy jdu po ulici, šťourám se v nose a vím, že to druhý den nebude na titulní stránce novin."
Noel: "Náš Liam je, co se týká vlasů, úplně paranoidní. Vždycky ho dokáže vytočit, když k němu na jevišti přijdu a řeknu: máš to marný, stejně plešatíš. Náš táta je totiž plešatý. Jenže Liam neví, že se to dědí ob generaci, takže ne my, ale naše děti budou plešaté."
Noel: (o budoucím potomkovi) "Jedna věc je jistá. Nezáleží na pohlaví dítěte, ale od chvíle, kdy začne chodit, bude mít na nohou tenisky."
Noel: "Nesahejte mi na obočí, nebo vás budu žalovat, vy parchanti!"
Noel: "Mám bezstarostnou povahu. Nejsem ohavný, ale nikdo a nic se nedostane do mého světa!"
Noel: "Nemůžu chodit pěšky, necháte mě řídit vaše auto?"
Noel: "Je jedna věc, kterou o nás nevíte! Jsme upřímní." Když se mě někdo zeptá:"Bereš drogy?" Řeknu, že ano! Máma mě vychovala, abych nelhal!"
Noel: "Je jedna věc, kterou o nás nevíte! Jsme upřímní." Když se mě někdo zeptá:"Bereš drogy?" Řeknu, že ano! Máma mě vychovala, abych nelhal!"
Noel o Liamovi: "Když je Liam jednou ´´zasraně´´ vstřízlivej, což je málokdy, dělá děsně důležitýho, ale když je ožralej, nemá nic jinýho na práci než se válet v pokoji a obhajovat se!"
Noel: Jestliže chcete udělat pokrok, poslouchejte Radiohead. Jestli chcete zkusit atmosféru mávání kalhotkama, pojďte na naší show.
Noel: Jestliže chcete udělat pokrok, poslouchejte Radiohead. Jestli chcete zkusit atmosféru mávání kalhotkama, pojďte na naší show.
Noel: Progrese je jít dopředu. Jít dozadu je regrese. A jít stranou je agrese.
Noel: Já jsem tu přes hudbu, Liam přes skandály...
Noel: (na otázku co dává Liamovi k narozeninám) Nic, nejsme přece holky.
Noel: Liam je král mladíků. Neni jako já! Já jsem král všech králů!!!
Noel: Chci být Hippie! Oni kouří trávu a čtou knížky...
Meg na Noela: U dveří je malej kluk a chce autogram. Noel: To už je tu zase Liam?
Noel: Když jsem ukázal Liamovi písničku ,,Don´t look byck in anger,, , on zpíval Don´t bäck in anger, not today. Řekl jsem: To je Don´t look back in anger! A on řekl: Dobře, tak je, ale je to pěkně zasraně napsaný!
Noel: Co je mý, to je mý. Co je Liamovo, tak z toho dostanu půlku!
Noel: (o Liamovi) Nenávidím ho! Problém je, že ho nemůžu zastřelit. Máma by mě zabila...
Noel: (na Liamovu písničku Songbird) Songbird - to je písnička o jeho ,,bird,,
Noel: Jasně že miluju Liama, ale ne tak moc jako trávu...
Noel: "Kdyby někdo volil Konzervativní stranu, byl by to trestný čin. Do kriminálu bych poslal všechny členy královské rodiny a všechny ty podělané lordy a jejich manželky. Popřípadě bych ty bastardy dal postřílet nebo alespoň zmrzačit
Noel: "Jestli řeknete Liamovi, aby skočil z okna, on půjde a udělá to. Tak za ním jděte a řekněte mu to."
Noel:" Píšu songy, protože v tom ostatním nejsem tak dobrý......a za tohle tak dobře platí...!"
Noel: (v den Liamovi svatby)" Zavolal mi okolo půl desátý ráno a řekl: Dneska se žením! Jsi překvapenej? Já řekl: Ne nejsem, jsem šokovanej, že jsi vstal tak brzo!"
Noel: (děkovná řeč) Všem těm, kteří nechtěli, abychom tohle vyhráli: Co tomu říkáte kreténi?...
Noel: "Liam je schopný hrát v šatně ty samé dva akordy hodiny a hodiny dokud někdo nepřijde a neřekne ´To je ale skvělá melodie.´"
Noel: myšlenka byla, že o půlnoci uděláme koncert ve Virgin Megastore. V osum ráno jsme ale pili a dělalitakový ty nesmysly, takže do chvíle, než sme měli hrát ve Virgin, jsme byli mimo a pamatuju si, jak sem sa vsadil s Liamem o dvacku, že si nebude pamatovat žádnej text písně. Hned jak začal první řádek nějaký skladby, mezi návštevníkama to stoplo a ja sem řekl: Dĺužíš mi dvacku. Pohotový Liam se ke mně otočil a řekl: Mám jen padesátník, chlapče.
Noel: My nejsme arogantní. My jenom víme, že jsme nejlepší skupina na světě.
Noel: (na otázku proč Liam nedělá interwiew) Protože všichni chtějí mluvit se mnou. Já píšu songy...
Noel: (na předávání cen Brit Awards) "Všichni říkají, že akademie nemá smysl pro humor. Já bych řekl, že letošním udělením cen všem dokázali, že si dělají prdel".
Noel: (děkovná řeč) Chci říct jenom tolik, že já jsem extrémě bohatý a vy ne."
Noel: "...já nevím, ale on začíná být trochu senilní, ne?" (O Paulu McCarnteym)
Noel: "Jsem jenom rád, že jsem žil dost dlouho, abych slyšel nejposranější kapelu vůbec." (O Sum41; kapela si tento citát pověsila na svou oficiální webovou stránku)
Noel: "Je to zasraná cirkusová opice!" (O Robbiem Williamsovi)
Noel: "Měli by je zastřelit." (O Backstreet Boys)
Noel: "Kaiser Chiefs jsou jenom něco jako "špatní Blur"

KASABIAN BUDOU HRÁT NA ČESKÉM O2 OPEN AIR FESTIVALU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

27. března 2010 v 11:30 KASABIAN
Ani teď nemůžu psát, protože jsem se to dozvěděla před chvílí a ještě teď se mi třesou ruce. Ano můj sen se stal skutečností. No vlastně jsem se o tom, že by k nám Kasabian někdy přijeli ani neodvážila snít. Myslela jsem, že k nám nikdy v životě nepřijedou, protože tu nejsou moc známý. Na svých stránkách v kolonce gigs mají opravdu napsáno Mnichovo Hradiste, O2 Open Air Festival, Czech Republic. Nevím proč tady mají napsáno Mnichovo Hradiště, když festival je v Panenském Týnci (jen 50 km od Prahy:-), no ale snad trefí správně. Na stránkách festivalu to ani ještě neoznámili, ale doufám, že to potom dotisknou i na plakáty. Tý jo. Vidět u nás plakát, kde je napsáno Kasabian, o tom se mi ani nesnilo.
Zatím jediný, kdo si u nás všimnul návštěvy Kasabian je server muzikus.cz. Tady je o tom článek: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Kasabian-v-lete-prijedou-do-Ceska~26~brezen~2010/
Doufám že česká media udělají s Luna boys nějaké rozhovory a vůbec se o nich bude víc psát a mluvit.
Tak tohle je fakt best novinka dne, nebo spíš celého roku. Zvedlo mi to dnes náladu o 50 %. Sice už jedu na koncert do Berlína, ale tohle si taky nenechám ujít. Uvidíme se 14. srpna pod podiem :-D. Čau

Stránky O2 Open Air Festivalu: http://www.openairfestival.cz/


feewfewg

Jak odblokovat videa na Youtube

13. března 2010 v 14:25 TIPY A TRIKY
Už se vám asi někdy stalo, že jste si chtěli na Youtube pustit nějaké video a místo toho vám vyskočila hláška " This video is no longer available in your country " nebo nějaká jiná blbost. Zkoumala jsem, jak to nějak obejít a už jsem na to konečně přišla! Tak už nezoufejte, řešení je zde:

1. Takže, najděte si to video, které vám nejde. Ale neotvírejte ho! Zůstaňte jen na tom seznamu nalezených videí a klikněte pravým tlačítkem myši na název to ho videa, co chcete vidět a zvolte poslední možnost "kopírovat adresu odkazu" .Nic se nestane, ale to je správně.
(u Macu udělejte to samé, jen místo "kopírovat adresu odkazu" tam klikněte na "vlastnosti" - otevře se vám okýnko, kde je nahoře napsána adresa toho videa, tak si to pomocí japko + C zkopírujte)

2. Teď jděte na http://www.httpass.info/ a pomocí ctrl + v vložte adresu videa do toho bílého okénka a zmáčkněte GO. (Takovýhlech proxy stránek je tisíce, tohle je jen jedna z nich)

3. Otevře se vám Youtube s vaším vysněným videem a ejhle! Video už přehrát jde. Bohužel je v oněco menší kvalitě než ve skutečnosti, ale můžete si ho stáhnout v originální kvalitě, když kliknete na jeden z odkazů pod videem. Já doporučuju "Download FLVH264". Video se vám stáhne ve velké kvalitě na stálo do počítače.

Nejlepší videoklipy

8. března 2010 v 17:10 OSTATNÍ HUDBA
Vybrala jsem podle sebe ty nejlepší videoklipy, které znám a dala je (spíš tak pro pořádek) do nějakých kategorií. Je jich jen pět, ale výborných klipů znám samozřejmě desítky, takže určitě udělám pokračování. Takže tady je můj výběr klipů you must see before you die.

Nejzvláštnější
Blur - Music Is My Radar

Písnička sama o sobě je už dost zvláštní a nadčasová stejně jako video. Je výtvarné i zábavné zároveň, ale celou dobu nevíte, co si o tom máte myslet. Děj se odehrává v budoucnosti v natáčecím studiu v době, kdy zrovna běží reklama. Doufám, že po téhle větě nemůžete udělat nic jiného než si říct: "Co to sakra bude?" a na to video se podívat.
Nejponurejší
Depeche Mode - Barrel Of A Gun

Prostě sem nemohu nedat žádné video od jednoho z nejlepších režisérů klipů na světě.
Ano je to Anton Corbijn, hlavní režisér videí pro skupinu Depeche Mode, Jeffa Buckleyho nebo U2. On je především fotograf a i tady z Barrel Of A gun je to znát. Jsou to spíš statické, hodně výtvarné obrazy. Je to hodně strašidelné a depresivní, ale krásné.Nejinovativnější
Jamiroquai - Virtual Insanity

No a taky sem nemohu nedat něco od mých zbožňovaných Jamiroquai. Tenhle klip je asi jejich neznámější, protože za něj dostali Grammy. ay Kay má úžasné ohybové talent pro pohyb. Text Hrajou ho hodně často , tak už mě trošku štve, ale musím uznat, že je výborný. Text písně je o tom, že žijeme ve virtuálním šílenství.Nejzábavnější
Kasabian - LSF

Kasabian si opravdu dávají na svých klipech záležet a mají je skoro všechny výborné. Já jsem vybrala L.S.F. (Lost Soul Forever). Zábavný videoklip u kterého se nenudíte ani vteřinu. Mohl by se dokonce rozvést do celovečerního filmu. Příběh vypráví o přípravě útěku trestankyň z ženské věznice, kde Kasabian zrovna hrají koncert, ale i oni jsou do toho zapleteni. Jak? Podívejte se sami.
Nejlepší český videoklip
Ohm Square - I Need Love

I když by tu mohli být třeba i Tatabojs a jejich Attention aux homes. Dávám sem raději méně známý videoklip od české elektropopové kapely zpívající anglicky Ohm Square. Je to trochu takový ten tip chodících videí, ale ty mají vždycky úspěch. Odděleme sledujeme cestu dvojice milenců na jejich schůzku. Procházejí letní Prahou a za nimi se dějí různé věci a obejevují se tu i známí hudebníci. Příjemně naivní a zábavný klip, který pobaví.


Gorillaz - Stylo videoklip

4. března 2010 v 18:24 GORILLAZ
Včera měl premiéru videoklip prvního singlu z nového alba Gorillaz - Plastic Beach.
Dávám to sem především proto, že je to výborná píseň. Hodně rozmanitá - kromě Damona Albarna tu zpívají ještě dva zpěváci a všichni úplně jiným stylem a všichni výborně. Pětiminutový song u kterého se nenudíte ani vteřinu. To se často nestává.
No a taky se k němu povedl videoklip. Hraje tam i jedna hollywoodská hvězda, ale jaká, to nebudu prozrazovat. Podívejte se sami:Depeche Mode odehráli poslední kocert tour, Dave Gahan se rozplakal.

1. března 2010 v 19:48 DEPECHE MODE
27. února Depeche Mode ukončili svou monstrózní Tour of The Universe koncertem Dusseldorfu.
Tour začala 6. května v Luxemburgu, pak pokračovala Tel Avivem. Už v Aténách se ale Depešáků fanoušci ani nedočkali, protože Dave Gahan zkolaboval. Vše se potom ale nakonec vyřešilo. Dave byl operován a Depeche mode mohli zase pokračovat. Zrušili, ale kvůli tomu monoho koncertů. Všichni jsme se báli, aby dorazili i do Prahy a naštěstí se už nic neočekávaného nestalo a DM odehráli ve vyprodaném Edenu skvělý koncert. Pak byly zrušeny ještě asi dva koncerty, protože Dave měl problémy s vyčerpanými
hlasivkami. Na podzim odstartovali druhou část turné v halách a 14. ledna se zase vrátili do Prahy, tentokrát do O2 Areny. Depeche Mode celkem odehráli neuvěřitelných 102 koncertů. Z celé tour vydělali 16 000 000 $ a z prodeje alba 300 000 $ a um9stili se na 22. pozici nejvýdělečnějších hudebních projektů roku 2009.

Poslední koncert v Dusseldorfu si nenechalo ujít mnoho věrných fanoušků a právě ti z něho udělali asi nejemotivnější koncert celé tour. Kapela i diváci si poslední koncert úžasně užívali. Při Never Let Me Down Again, kdy vždycky všichni mávají rukama ze strany na stranu na Davida Gahana dopadla taková vlna štěstí, úlevy a nostalgie, že se rozplakal. Když mu na konci Martin poděkoval, padl před ním na kolena. A když ještě nakonec při poslední skladbě Personal Jesus tisíce fanoušků vytáhlo nad hlavy transparenty s nápisem "DM COME BACK" nebylo pochyb, který koncert byl z celé tour nejúžasnější.

Všichni doufáme, že se Depešáci opravdu vrátí s novým albem. Zatím tomu hodně nasvědčuje.
Já děkuju Depeche Mode za rok strávený s jejich hudbou a serveru www.depechemode.cz, že nám neustále přináší nějaké novinky a hlavně skvělému Dangerousovi. Lepšího správce fanouškovského webu jsem nikdy nezažila. A taky díky fanouškům, kteří tu sdílejí všechny své zážitky a nadšení a zlepšují mi tak každý den náladu.Never Let me Down Again:transparenty: