Proměny zpěváků: Tom Meighan

23. prosince 2009 v 19:30 |  KASABIAN
Přináším další díl mé nové rubriky Proměny zpěváků a tentokrát se to týká frontmana britské skupiny Kasabian.
Tuhle kapelu znám teprve od června, ale od té doby jsem jejich frontmana poznala natolik, že myslím dokážu shrnout jeho život do série fotek. Kasabian jsem vlastně znala už někdy od roku 2006, kdy v Medúze běžel klip Shoot the Runner, ale tady byli členové kapely jen kreslení a já nevěděla, jak vypadají doopravdy. Když jsem je pak viděla v červnu zase, překvapilo mě, jak moc se změnili. Hlavně tedy Tom, který je asi člověk s nejproměnlivějším vzhledem jakého znám, a proto se skvěle hodí do této rubriky. Článek mi dal však nejvíce práce ze všech, protože sehnat nějaké dobré fotky Toma je někdy nadlidský úkol. Určitě to není ošklivý muž, ale má své specifické grimasy a gesta, které na fotkách vypadají jaksi srandovně a proto je Thomas dost nefotogenický.

Tom Meighan fotky , Kasabian fotky, Tom Meighan fotky , Kasabian fotky,

Snažila jsem se vybírat ty nejlepší fotky. Podívejte se sami:

Nejstarší fotka která existuje na internetu. Tehdy se jmenovali ještě Saracuse. Na fotce vlevo kytarista Sergio Pizzorno (k nepoznání) vpravo Tom Meighan - ten se zas tak nezměnil. Může jim tu být tak 18 let, tedy rok 1999 kdy kapela vznikla.

Kasabian v době vydání prvního alba 2004, kterým se hned hodně proslavili. Zleva ex-kytarista Chris Karloff, baskytarista Chris Edwards, Tom, Sergio. Tomovi je 23 let.

Tohle je na nějakém letním festivalu . Tom si hraje s postavičkou z jednoho slavného seriálu.
On sbírá takovéhle blbosti z bazarů a je z toho hrozně nadšený, jak malé dítě.


2005- Sergio i Tom jsou stejně staří - oba mají 24 let.


Stále období 2005. Tom miluje Star Wars a Ítýho. Sbírá všechno co se toho týká. Má doma hodiny ve tvaru Ítýho, kolo malého Eliota z filmu E.T. mimozemšťan nebo repliku toho robota z hvězdných válek. Náhoda, že na další fotce vypadá jak Obi-wan Kenobi?


Tohle je celkem vzácná fotka, Tom totiž na koncertech hraje na kytaru jen velmi vyjímečně.


Období druhého alba Empire 2006. Kasabian se tímhle albem stávají ještě více slavnými. Především díky silnému singlu Empire a jeho dokonalému videu. Obrázek z videa níže:Stále období Empire. Tom a Sergio jsou opravdu velcí kamarádi už od základní školy, kde se seznámili. Jsou skoro jako bratři. Fanoušci si z jejich vzájemné "lásky" dělají na fórech někdy srandu. A oba mají rádi Rolling Stones:-)


Jejich první větší akce. Na plném stadionu Wembley při charitativním koncertu Live Earth 2007, ketrý se vysílal skoro do celého světa. Docela tu na sebe upozornili. Hlavně protože média řešila, že si frontman vzal při této události na sebe košili s britskou vlajkou. Já v tom teda žádný problém nevidím. (ta košile je super ;-)

2007 - 26 let. Vloudila se sem fotka nějaké americké vesnické country kapely? Omyl. To je pořád pan Meighan.


Stále 2007. Tentokrát zas Tom přestal na chvíly dobře vidět :-DA je tu rok 2009, období posledního alba West Ryder Pauper Lunatic Asylum a asi nejvěší změna - dlouhé vlasy. Tom říkal, že chtěl vypadat jako opravdová rocková hvězda. Tady je na snímku s Noelem Fieldingem, který zrovna lituje, že Tomovi daroval ten laserový meč. Noel hrál pro Kasabian v klipu Vlad The Impaler. Můžete ho znát i ze seriálu Ajťáci.


Tenhle snímek je z letošního Glastonbury. Tom se vždy obléká docela extravagantně. Někdy má dokonalé kabáty za desetitísíce a někdy zase úžasné vintage kousky, které nejspíš schrastil na trhu v Notting Hillu. Jahodová bundička se už teď stala legendární.


Ale na podzim se už zase ostříhal. Na Q Awards už jako velká hvězda rozdávající autogramy.
(Kdo by nechtěl autogram od kapely, která vyhrála album roku!)


Se zpěvákem Oasis Liamem Gallagherem na párty jeho značky oblečení Pretty Green. Kasabian jsou dobří kamarádi bratrů Gallagherových. Předskakují jim na koncertech a Oasis je hrozně podporují. Pro Toma a Sergia znamenají Oasis velkou inspiraci a opravdu je obdivují. Mnoho lidí Kasabian považuje za jejich nástupce.


Na nedávné podzimní tour po Británii. Tentokrát Kasabian vystoupili z klubů a uspořádali velkolepé koncerty v největších koncertních halách. Tom se na to náležitě vyparádil a udělal ze sebe hvězdu velkých podií. Je mu teď 28 let.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Louis Vuitton Outlet Louis Vuitton Outlet | E-mail | Web | 8. března 2012 v 9:27 | Reagovat

Every night, rickety Louis Vuitton Outlet ferry a stream of Louis Vuitton Outlet to the safety of Louis Vuitton Outlet as the bloodshed in Syria escalates.

2 backless dresses backless dresses | E-mail | Web | 2. května 2013 v 8:13 | Reagovat
3 XRumerTest XRumerTest | E-mail | 28. března 2017 v 17:58 | Reagovat

Hello. And Bye.

4 Merlinpew Merlinpew | E-mail | Web | 2. května 2017 v 15:56 | Reagovat

<a href=https://www.kristiinakoskentola.nl/images/kristiinakoskentola/1586-nike-huarache-maroon.jpg>Nike Huarache Maroon</a>
If you are attempting to lose weight, there is no need to enjoy cash to attend a fitness center. It is possible to physical exercise at home and have the exact same effects that you just would in the club. Consider getting a exercise DVD, or provided you can afford to pay for it, get a treadmill or workout motorcycle.

þÿ

Try to keep away from loud environments should you suffer from tinnitus. This could make your signs and symptoms worse, even when you are consuming medicines on their behalf. When you have no selection but to be a noisy spot, make sure you put on earplugs when you can, so that you can obstruct sounds out.
<a href=https://www.nocnsfsportconventie.nl/images/nocnsfsportcon/1626-adidas-schoenen-heren-zwart.jpg>Adidas Schoenen Heren Zwart</a>

þÿ

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama