Proměny zpěváků: Jay Kay

26. listopadu 2009 v 18:35 |  JAMIROQUAI
Zakládám novou rubriku - proměny zpěváků. Budu sbírat fotografie z různých období jejich života a seřadím je podle stáří. Budete tak moci pozorovat, jak ten člověk vypadal jako dítě, jak stárnul až do toho, jak vypadá dnes. Zrovna zpěváci jsou lidé, kteří za život snad nejvíce mění image, a proto je zajímavé pozorovat, jak třeba měnili délku vlasů, vousy, styl oblékání atd. Budu samozřejmě vybírat jen ty zpěváky, které znám jako své boty a když vidím nějakou fotku, tak přesně vím z jakého období asi je.
Začnu frontmanem jedné skupiny, která se jako vůbec první stala mou nejoblíbenější kapelou. S ní jsem poznala, co je to být opravdový fanoušek. Není to nikdo jiný než Jay Kay z Jamiroquai!

Jay Kay fotky , Jamiroquai fotky , Jay Kay fotky , Jamiroquai fotky ,


Malý Jay na školní besídce. Už tady mohl projevit svůj talent ;-)

U téhle fotky jsem nejdříve něvěřila, že je to on, ale pak když jsem jí viděla na více stránkách, tak jsem uvěřila. Jay umí jezdit na skateboardu dodnes.


V období vydání jejich prvního alba v roce 1993. Jayovi je asi 24 let.


V letech druhého alba Space Cowboy 1994.


Období největší slávy s albem Travelling Without Moving a hlavně písní Virtual Insanity. Píše se rok 1996 a panu Kayovi je asi 27 let. Dostali Grammy.


1999 - období alba Synkronized a sním posun k tanečnější hudbě. Z tohohle období jsem našla, nevím proč, snad nejmíň fotek. V tomto roce Jay Kayovi udělali například sochu v muzeu voskových figurín v Londýně.


Funk Oddysey, 2001, 31 let. Hity jako Little L, Love Foolosophy nebo i Corner Of The Earth.


Bezcédéčkové období kolem roku 2003.


Tyhle nejslavněší fotky byly pořízeny v letech, kdy Jay Kay vypadal asi nejlépe, v době alba Dynymite 2005. Tady je mu asi 36 let.


2006 - rok vydání zatím posledního alba High Times Singles. Pro mě je to přelmový rok, protože jsem v té době Jamiroquai uslyšela poprvé.


Při koncertu v letícím letadle, za který se Jamiroquai zapsali
do Quinessovy Knihy rekordů. 2007 (37 let).


Kolem 2008. Jak jinak než v autě:-)


12. října před pár týdny :-D. Zanedlouho Jay oslaví 40. narozeniny.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Debi Debi | E-mail | 9. března 2010 v 21:07 | Reagovat

He just gets more beautiful with age !!!!

2 Louis Vuitton Outlet Louis Vuitton Outlet | E-mail | Web | 8. března 2012 v 9:27 | Reagovat

Every night, rickety Louis Vuitton Outlet ferry a stream of Louis Vuitton Outlet to the safety of Louis Vuitton Outlet as the bloodshed in Syria escalates.

3 Christian Louboutin Outlet Christian Louboutin Outlet | E-mail | Web | 3. září 2013 v 4:26 | Reagovat

That waiter understand Wu home to a small club, the actual occurrence of service particularly thoughtful enthusiasm. They find one by the window of the table to sit down. Kam Chi write head will be able to see out of the window vehicles such as water. Lu Youfeng just left from the entrance to the corner that King, just see Kam Chi subconsciously whither direction cast line-of-sight. Thought again encounter the figure of the lonely Yu suppression, but in the dim light, and found a man standing on a corner of coarse camphor tree, the eyes faint fired here. Even with the darkness clouding broken up that the eyes of the anxious, Kam Chi is obvious some uncomfortable. "No la carte?" Wuduan Yang raised his eyebrows, watch for a Kam Chi a. "Oh." Kam Chi panic took over the menu. Mrs.        Wu To eat something? "The waiter asked. Kam Chi for a long time staring at the menu palpitation. <br/> Pool Jin with this tone, he can still reluctantly accepted the change of Fairview, is that she intends to SD the the Chu River Khan boundary between him and her, it seems to be broken this mutual appreciation of elegance. "Do not talk like that, at least at this moment, do not say such things to me, I'm afraid I will be unable to control themselves ......." Fairview? " The Splendid show of hands of Fufu Wu Duanyang Jincu brow. "Please do not do this for me to worry about, you know, you do this, make me feel, you have fallen in love with me." ...... A long silence. Knowing manner seems you can hear the the night group spent sleepless breathing gently, the dough, but also exudes a touch of floral. Fairview's as if the waves a seat, suddenly coming deep from the reefs, four excited Haiyan and gravel, broke ten million Suiyu.<br/> He knew Kam pool when she is painting a character sketch. 'Half past six' the upper left corner of the door, a young American men and women rely on wood window seat of a small coffee table, they talk quite an enjoyable the faint location of an authentic American English dyed coffee historic atmosphere. Entry, he at first did not notice the little girl who called Kam Chi. Just as soon as he came in, he stood angle just to see the the photograph put pen to paper Qing Ling sketch of her hands above excellent portrait of two young men and women look good talk, with the exception of the light and dark tone is too shallow, looks picture too pale, and reveals one tired of vulgar Coolness indifferent. Mature and seasoned with a pen, he totally do not believe in the hands of 15-year-old girl from a look about mold. He could not help secretly looked at the little girl in the corner of a quiet painting.<br/>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama