Září 2009

Depeche Mode - Hole To Feed video

27. září 2009 v 12:46 DEPECHE MODE
Tak je to tady, další video je na světě. Tentokrát k písni, kterou složil Dave Gahan. Informovaní fanoušci už asi čekali, že to bude zase video bez Depešáků, ale na to si nejspíš budeme muset zvyknout. Kluci asi prostě na natáčení nemají čas nebo se jim do toho nechce.
Jinak k samotnému videoclipu:
Je hodně šokující a pobuřující, ale to je asi účel. Každopádně Depeche Mode na sebe přitáhnou ještě více pozornosti, ale nevím jestli se nějaká televizní stanice odváží tento klip vysílat. Někdy si říkám že některé klipy by se měli vysílat až po desáté hodině večer a tenhle k nim určitě patří. Nechápu proč na koncertech cenzurujou projekce k Strangelove (rozhodli o tom sami Depešáci) a pak udělají tenhle videoclip. Každopádně je kvalitně natočený, výtvarně zajímavý a docela vystihuje text písně. Vlastně se celkem hodí k předešlým dvoum klipům. Ve všech je něco temného a odporného a nelehko se na ně kouká.
Mě tohle video nijak zásadně nevadí, ale přece jen bych byla radši za něco jiného. Hlavně bych si přála, aby tam také účinkovali členové kapely. Doufám, že se to u dalšího alba změní.

Takže tady je:


V komentářích je ještě anketa o tom, jak se vám video líbí.


Fotky Depeche Mode, které jste asi nikdy neviděli

23. září 2009 v 11:30 DEPECHE MODE
Jsou totiž oscenované z knihy Who`s Rock? koupené ve Francii. Obsahuje fotografie z francouzkých koncertů slavných kapel a zpěváků. První obrázek je z koncertu v Paříži 2006 a druhý z roku 2001. So Enjoy it!


Kasabian mají 3 nominace na Q Awards!!!

18. září 2009 v 16:39 KASABIAN
Dá se dokonce říci, že letošní nominace úplně ovládli. Ze sedmi možných nominací mají 3 a to za nejlepší album, nejlepší live počin a nejlepší song za Fire. Q Awards jsou každoročně udílené ceny prestižního britského hudebního časopisu Q Magazine.
S Mercury Prize to nevyšlo, ale tam volila porota. Tady to můžeme vzít do svých rukou! Tak neváhejte a hlasujte zde: http://awards.qthemusic.com/


"Kasabian are only as good as we think we are. And I think we are fucking good" T.M.

Fotky Jay Kaye (Jamiroquai), které jste asi nikdy neviděli

17. září 2009 v 16:46 JAMIROQUAI
První dvě jsem totiž oscenovala z knihy Who's Rock? koupené v Paříži. Jsou tu fotografie z koncertů nejrůznějších kapel a zpěváků, které v dnešní době něco znamenají.
Ostatní fotografie jsou také scany, ale to už není moje práce. Našla jsme to na internetu a byly opravdu schované. No tak snad tím fanouškům udělám radost ;-)


Kasabian v Q magazine

13. září 2009 v 18:19 KASABIAN
Když jsem si v Miláně prohlížela Britský Q magazín, který považuju za nejlepší časopis o hudbě. Bohužel k nám se nedováží, tak jsem tu objevila článek o Ksabian a jejich pobytu v Japonsku. Samozřejmě, že jsem neodolala a koupila si ho. Tak jsem ho nascenovala a dávám ho sem a doufám, že věrným fanouškům Kasabian udělám radost. Je to právě to číslo kde jsou i na obalu, ale já tam mám Led Zepelin. Sakra :-( Byla to totiž nějaká limitovaná edice či co.
Článek je docela vtipný. Hlavně ty útržky interview.

Pokud si článek chcete přečíst, tak mačkejte ctrl a + současně a přiblíží se vám celá obrazovka.Reklamy na koncert Kasabian v Miláně

5. září 2009 v 11:32 KASABIAN
21.srpna jsme byli s rodinou v Miláně. Stavili jsme se tu cestou na dovolenou. Bohužel ne cestou z dovolené, protože to bych zde mohla shlédnout koncert Kasabian. Alespoň mi udělalo radost, že všude byly plakáty. Na obrázku jsou Oasis a vedle je napsáno Kasabian.(:-)Jak málo mi stačí ke štěstí.)
A na náměstí před slavným Milánským dómem je obrovská obrazovka, kde je na koncert taky upoutávka. Snažila jsme se to vyfotit, protože jsem to poprvé nestihla, čekala jsme tam snad čtvrt hodiny a stále nic. Až cestou nazpátek se mi to povedlo. Tak tady to máte:Bližší informace k novému albu Jamiroquai!

3. září 2009 v 10:43 JAMIROQUAI
Jejich bubeník Derrick Mackenzie nedávno dělal rozhovor v rádiu a řekl i něco o novém albu.
Takže:
- Je připraveno 40 skladeb!
- Bude nahráno u společnosti Universal
-"New album will be totally LIVE, the band playing!" Nové album je nahráno buď úplně analogově nebo bude hráno celé na koncertech, tomu úplně nerozumím.
- bude více vzdáleno od disco věcí, bude to spíše soul,funky, dechové nástroje atd. Prostě se to více přiblíží tomu, co dělali Jamiroquai na začátku. Hurááááááááá!
To jsem přesně chtěla. Některé jejich poslední disco věci jsou sice výborné , ale na mě už moc komerční.

Na wikipedii se obejivil dokonce název alba i všech skladeb, ale neberte to vážně. Nejspíš je to podvod. Tady je link: www.wikipedia.com

Tom Meighan (Kasabian)

2. září 2009 v 10:35 KASABIAN
Narazila jsem na You Tube na výborný video. Odehrává se to asi u Sergia (skladatel Kasabian) doma. Deset minut mluví s nějakým chlápkem o hudbě, kterou má rád a pouští k tomu desky svých vzorů. Pak tam na poslední chvíly vtrhnou zpěvák Tom a baskytarista Chris. Tom tedy začne představovat své hrdiny. Z tašky vytáhne plastové hodiny ve tvaru ítýho, který asi schrastil někde ve vintige shopu v Notting Hillu. Pak nějakého plastového kytaristu, dvd filmu Králík Roger a nakonec nějakého plyšového sysla či co je to. Ale to už se budete asi válet smíchy na podlaze.
Tom je opravdu zábavný a zároveň podivný chlápek, tím jak se chová, jak mluví, jak se oblíká. Při rozhovorech si stále s něčím hraje a vypadá, že vůbec nedává pozor. Pověstné jsou jeho kritiky kolegů. Vyberu ty nejzábavnější:
Justin Timberlake= sex na nohou, nebo skrček s vousama, Britney Spears= prostitutka co si zapoměla paruku, My Chemical Romance= břichomluvci a na Madonnu řekl, že vypadá jako jeho starý učitel tělocviku.


Tady je to video:
(Dvě předchozí části se Sergiem jsou na YouTube.)