Koncert Depeche Mode - Praha, stadion Eden

26. června 2009 v 18:45 |  DEPECHE MODE
Takže tohle by l můj první koncert DM a tady jsou mé dojmy:
Přišli jsme v 18:00 a prodrali se a zůstali vlevo asi 3 metry od konce toho můstku. Povídal si tam s námi chlapík v tričku Depeche Mode, který byl už v Bratislavě.
Takže předkapela: Hnus fialovej. To nemá s hudbou nic společnýho. Hloupý agresivní techno.
DM přišli nečekaně brzo, ale to neva aspoň jsme tam nemuseli čekat tak dlouho. Nevěděla jsem co udělám, když přijdou, ale nakonec jsem jen tleskala a nemohla uvěřit, že je to pravda. Vždycky si myslíte, že se rozbrečíte a pak je to najednou všechno až moc reálný a vy si připadáte jak ve vakuu. Ale to se mi stává na každém koncertě. Jinak Dave je ještě drobnější než jsem si myslela a zpívá výborně, skoro jak z cédéčka. A to samé Martin. Po In Chains jsme si stoupla na polystyrenovou kostku, kterou jsme si donesli, takže jsem celý koncert viděla skvěle. Zvuk nejlepší ze všech koncertů, co jsem zažila. Zpěv nezanikal v hudbě. Nejvíc jsem si užila Enjoy the Silence, Never Let Me Down Again, In Your Room no prostě asi všechno od Little Soul. Peace naživo vyznělo moc dobře. Nejhezčí moment: Když celý stadion zpíval refrén Enjoy TheSilence.
Všechno to uteklo nějak moc rychle, ale byl to výborný zážitek. Hlavně to, poprvé vidět tolik lidí, kteří mají rádi stejnou kapelu. Cestou potkávat samé černooděnce- prostě celková atmosféra je na tom to nej. V noci se mi zdál sen, že jsem zase na tom kocertu, tancuju, bavím se s Gahanem a hrozně se smějem. Když jsem se probudila a podívala se na ruku , kde mám ještě náramek a mizející nápis DM, tak jsem si řekla ne to nebyly dva sny. Ten jeden byl realita! :-)

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 sinus sinus | Web | 30. června 2009 v 9:50 | Reagovat

Doposud nejlepší koncert DM, na kterém jsem byl! Už aby byl leden  :-D

2 Louis Vuitton Outlet Louis Vuitton Outlet | E-mail | Web | 8. března 2012 v 9:28 | Reagovat

Every night, rickety Louis Vuitton Outlet ferry a stream of Louis Vuitton Outlet to the safety of Louis Vuitton Outlet as the bloodshed in Syria escalates.

3 vintage bridal dresses vintage bridal dresses | E-mail | Web | 3. listopadu 2012 v 6:18 | Reagovat

Q. How much do pirates pay for their earrings?
http://www.biddress.com/informal-wedding-dresses.html

4 tea length wedding dresses tea length wedding dresses | E-mail | Web | 26. března 2013 v 6:57 | Reagovat

Great post, great topic, I am always amazed by this.
http://www.spelldress.net/prom-dresses.html

5 louboutin outle louboutin outle | E-mail | Web | 3. září 2013 v 5:00 | Reagovat

Kam Chi is not looking at her, holding a brush in small water bucket shabu shabu, Yang arm waving off the hairs on the water stains left hand fingertips reversal of reversal nib. "Tomorrow night, the company has a anniversary, we have attended." Wu Duanyang like a sigh helpless Road. "Oh." Kam Chi reflection should. After a few moments, Kam Chi suddenly put aside his brush, seems to think of what his back and asked: "What anniversary?" "Vu Thi Group anniversary celebration of the 23 anniversary of the founding father and mother will attend the second soul mate as a military family, you naturally go." Road of Wu Duanyang light. Kam Chi index finger pointing to the tip of the nose, a look of surprise, laughed and said: "You're not afraid I'll give you a fool?<br/> Dad, you want to call the shots for the daughter ah. Them. They framed her daughter's ..."  Last night,        she obviously had watched people they took it back here? And only them several maidservants her own clear things must appear in the body of the two women. Could they simply do not drink Ecstasy. Is it in advance so that they alert to what? Right, must be so, so they pretend to drink Ecstasy wine, and then ...  The thought of this, look to the look of the moment two schadenfreude, the ancient sweet children really want pounced to the lessons of the two men. However, her quilt is naked. Her tightly bite your lips, mouthful of blood. The simply want Yinya chewed go.  Ancient sweet children so that Aunt Zhao to think about what to see the ancient incense children and the ancient Linger. Anger, pointing to them: "you, last night, sweet child with you.<br/> Kam Chi plus married a customary low-key and tactful patience, this little-known and not look like the soul mate with its mysterious hidden world attitude, people eagerly stare. Kam Chi to attend such a commercial activity, not the slightest interest. When he heard the news, she is supporting the Nanyang cypress wood easel painting a group of still life, simple fruits, housed in a small case, covered with a tea green tablecloths on. The Wallpaper Shop some loose, undulating better mountain pleated. The "Mu Jin pool, I came back." He opened the door, come in the side for shoes, side and Kam Chi hello. "Oh." Kam Chi light should be a cry, the eyes in fruit wallpaper painting on paper deterred. "In the painting?"<br/>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama