Červen 2009

Depeche Mode - Peace (videoclip)

28. června 2009 v 13:13 DEPECHE MODE
Jako další singl po wrong vybrali Depešáci Peace. Jako většina fanoušku s tím moc nesouhlasím. Myslím, že na albu jsou lepší písně jako Come Back nebo In Chains, ale asi po hodně alternativním Wrong prostě chtěli vybrat něco popovějšího. Každopádně je do dobrá písseň hlavně to gradování hlasu před refrénem. To bylo první co jsme se z alba naučila na zpaměť. Peace má formu jakési hymny, tak výborně funguje na koncertech.

Video je moc pěkné. Zajímavé záběry, charismatická herečka, má to atmosféru. Výborné jso ty odkazy na Depeche Mode, jako poznávací značka s nápisem Peace, kluk s tričkem Depeche Mode, Billboard s Depeche Mode. Bohužel jen právě na tomto billboardu uvidíme tváře členů Depeche Mode a jinak se tam neobjeví. To mě i ostatní fanoušky zklamalo, že Depeche Mode tam zase nehrají. Kde jsou ty zábavné klipy od Antona Corbijna, kde si zahrála vždy celá kapela? No ještě máme šanci, že se objeví v asi posledním klipu k Hole to Feed (pravděpodobně). Nebo možná udělají klip k Perfect, který vychází jako singl v Americe.Koncert Depeche Mode (Praha Eden) - mé fotky a videa

27. června 2009 v 20:29 DEPECHE MODE
Há! Konečně jsem pořídila spoň trochu kvalitní záznamy z nějakého koncertu.

Tady jsou:Chvíly před začátkem
A už to jede...
hi hi :-)
Waiting for the NightVIDEA

před koncertem


Enjoy The Silence:

Personal Jesus:

Koncert Depeche Mode - Praha, stadion Eden

26. června 2009 v 18:45 DEPECHE MODE
Takže tohle by l můj první koncert DM a tady jsou mé dojmy:
Přišli jsme v 18:00 a prodrali se a zůstali vlevo asi 3 metry od konce toho můstku. Povídal si tam s námi chlapík v tričku Depeche Mode, který byl už v Bratislavě.
Takže předkapela: Hnus fialovej. To nemá s hudbou nic společnýho. Hloupý agresivní techno.
DM přišli nečekaně brzo, ale to neva aspoň jsme tam nemuseli čekat tak dlouho. Nevěděla jsem co udělám, když přijdou, ale nakonec jsem jen tleskala a nemohla uvěřit, že je to pravda. Vždycky si myslíte, že se rozbrečíte a pak je to najednou všechno až moc reálný a vy si připadáte jak ve vakuu. Ale to se mi stává na každém koncertě. Jinak Dave je ještě drobnější než jsem si myslela a zpívá výborně, skoro jak z cédéčka. A to samé Martin. Po In Chains jsme si stoupla na polystyrenovou kostku, kterou jsme si donesli, takže jsem celý koncert viděla skvěle. Zvuk nejlepší ze všech koncertů, co jsem zažila. Zpěv nezanikal v hudbě. Nejvíc jsem si užila Enjoy the Silence, Never Let Me Down Again, In Your Room no prostě asi všechno od Little Soul. Peace naživo vyznělo moc dobře. Nejhezčí moment: Když celý stadion zpíval refrén Enjoy TheSilence.
Všechno to uteklo nějak moc rychle, ale byl to výborný zážitek. Hlavně to, poprvé vidět tolik lidí, kteří mají rádi stejnou kapelu. Cestou potkávat samé černooděnce- prostě celková atmosféra je na tom to nej. V noci se mi zdál sen, že jsem zase na tom kocertu, tancuju, bavím se s Gahanem a hrozně se smějem. Když jsem se probudila a podívala se na ruku , kde mám ještě náramek a mizející nápis DM, tak jsem si řekla ne to nebyly dva sny. Ten jeden byl realita! :-)


Clarion a Jay Kay

22. června 2009 v 18:29 JAMIROQUAI
Firma Clarion se kterou Jay Kay (frontman Jamiroquai) spolupracuje už tři roky zveřějnila svůj zbrusu nový spot a kalendář. Video je docela povedené a zábavné. Jay se musel na chvíly proměnit v herce a myslím, že mu to šlo skvěle. Ve videu hraje vlastně sám sebe - pronásledují ho fotografové, baví se na párty, jezdí na skateboardu a hlavně v krásném autě. Je oblečen jako vždycky, ani Adidasky nechybí. K celému videu hraje Runaway od Jamiroquai a je tu i dokument z natáčení! :-)
Škoda, že J.K. asi nakonec nebude hrát v připravovaném filmu The Finest, jak se spekulovalo. No nevadí, hlavně ať se raději věnuje skládání hudby, které mu tak jde.

Wallpapery i screensaver si můžete stáhnout zde na stránkách Clarionu: http://hmi.clarion.com/


Video zde:
tady je ještě starší spot:Depeche Mode Widget

15. června 2009 v 15:06 DEPECHE MODE
Objevila jsem, že se dají skoro ze všech oficiálních stránek kapel a zpěváků se dají stáhnout takovéhle panely (anglicky Widgets), kde se objevují stejné novinky jako na jejich webu. Prostě když takovýhle panel někde uvidíte , tak pod ním by mělo být tlačítko "grab this" nebo "embed code". Na to kliknete, zkopírujete si kód na vaše stránkya je to. Mě to jde ukládat jako video nebo flash animaci.
Mnoho widgetů je na www.springwidgets.com a také na www.widgetbox.com, kde si můžete i nastavit, že vám zde budou běhat nejnovější obrázky (např: nějaké kapely) z Flickru. Dá se tu také volit barva, velikost, popisky, pozadí atd...
U jamiroquai se mi to nepovedlo, ale zatím můžete checkovat novinky o Depeche Mode.Depeche Mode se vrátí do Prahy 14. ledna 2010!

9. června 2009 v 19:13 DEPECHE MODE
Já se z těch novinek dneska zbláznim. Dnes se objevila první videa z koncertu v Německu, je premiéra videoklipu Peace a teď ještě tohle. Ty snad chtějí nám fanouškům přivodit infarkt. Tak moc nás mají rádi, že pro nás zahrají ještě jednou, tentokrát v O2 aréně. Aspoň nemusíme zažívat ten hrozný pocit po koncertu, že už se nemáme na co těšit. Hurá.
(Lístky v prodeji od 10.6.)

">dm

Depeche Mode jsou zpět!

9. června 2009 v 19:02 DEPECHE MODE
Tak, tentokrát se vše vydařilo a Depešáci odehráli svůj první koncert po Gahanově uzdravení v německém Leipzigu. Měli dobrou předkapelu Polarkreis. Paradox je, že oni si zakládají image na bílé barvě oproti DM. To my budem muset přetrpět Motor. (Ježiš to zní hrozně) Ani nevim, co je to za kapelu.
Při nástupu na stage přicházeli depešáci postupně a jako poslední přišel samozřejmě Dave. Ozval se největší potlesk. Na to jsem se těšila, jak ho fanoušci uvítaj po takové odmlce. Podle videí i fotek, co jsem viděla vypadá úplně normálně, je v dobré formě, točí se a tancuje jako vždy. Oproti minulým koncertům se neptrně změnil setlist. Kromě In Sympathy z nového alba hráli starou Policy Of Truth. Já sem ráda protože In Sympathy moc nemusim. Dave měl ještě jiné sako, jinak vše při starém.


Tady je video asi nejlépe vystihující atmosféru začátku koncertu:


Ajťáci

5. června 2009 v 16:39 RŮZNÉ
Tak se jmenuje skvělý britský seriál o dvou I.T. smolařích (Roy a Moss) a jejich kamarádce Jen. Každá chvilka je nabita černým humorem, tak typickým pro Brity. Opravdu si neberou servítky, a proto varuju, že některé národy či konzervativnější jedinci by tomuto humoru nemuseli rozumět. Ajťáci (v originálu I.T. Crowd) je jeden z nejlepších seriálů co znám. Má bohužel jen asi 12 dílů, ale všechny stojí za to. Tak se dívejte vždy po 23. hodině v pátek na ČT 2.

Bude se vám to líbit pokuď máte rádi:
-Simpsonovi
-Futurama
-Malá velká Británie
-Mr. Bean
-… nebo pracujete jako I.T."BASOVÝCH KYTAR NENÍ NIKDY DOST"

2. června 2009 v 10:48 RŮZNÉ

Tak to je můj citát, který po mě zůstane až tu nebudu.