Jamiroquai – Rock In Rio 2008

24. února 2009 v 19:53 |  JAMIROQUAI
Jamiroquai minulý rok objížděli festivaly a jedna z jejich prvních zastávek byl obrovský festival Rock In Rio v Madridu (škoda, že jsem byla ve Španělsku jen 10 dní potom)
Celý koncert mám na DVD. Je to nahrávka ze španělské televize i s vtipnými řečmi místních komentátorů, kterým samozřejmě vůbec nertozumím, ale zní to dobře. Kocert je opravdu výborný především předělávky jako pomalá část High Times a Love Foolosophy. Především bych chtěla upozornit na Travelling Withou Moving, která má neuvěřitelné napětí a gradující rytmus. Možná se můžete dokonce dostat do lehkého transu (a nepotřebujete k tomu nějaké hloupé techno). Ale hlavně chci upozornit na nejlepší předělávku Feel Just Like It Should co jsem slyšela. Hodně jiné hodně groovy, ale dokonalé………I think I´m gonna dance tonight……

Nejlepší hláška koncertu: J.K. : Well.. I´ve got some good news. The good news is - we are in the middle of new album. Bad news is - I haven' got a record company.

FEEL JUST LIKE IT SHOULD přímo zde (ostatní videa na YouTube):

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lucka Lucka | 23. června 2009 v 15:10 | Reagovat

Ve větě: Bad news is... ti tam chybí zápor => I´ve got NO record company. (To by pak byla dobrá zpráva, ne? ;-) ) Jinak super koncert!

2 autor blogu Alyx autor blogu Alyx | 23. června 2009 v 16:48 | Reagovat

[1]: Jo jasně já si první myslela, že fakt řekl ironicky, že špatná správa je, že má nahrávací společnost. Až pak jsem zjistila, že tam je zápor a už jsem to zapoměla opravit.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama