Nejlepší vystihnutí Jay Kaye.

1. ledna 2009 v 19:00 |  JAMIROQUAI

Tohle jsem našla na jednom blogu, tak snad se ten dotyčný nebude zlobit když si kousek okopčím. On to také určitě nemá ze své hlavy.

Následující úryvek je asi nejlepší odpověď na otázku: Kdo je to Jay Kay? V pár větách pochopíte a poznáte jeho povahu, majetek, zájmy, typ postavy atd. Jen teď už neplatí ten hubený klučina, počet jeho aut se teď pohybuje okolo 25 a z původních spoluhráčů zůstal bubeník Derrick McKenzie, tam je chyba. Jinak vše ostatní asi platí. A na skateboardu umí stále, klučina.

Rtuťovitý hubeňour posedlý extravagantními pokrývkami hlavy a svou sbírkou klasických bouráků, podporuje GreenPeace a ač má sídlo o šesti ložnicích občas přespí ve stanu na zahradě. To je Jay Kay hlavní postava britských Jamiroquai, kteří právě odpálili šestou ze série explozí, jež už třináctým rokem otřásají světem moderní hudby…

Před třinácti lety to byl, dle kolujících zkazek, jen hubený klučina se skateboardem v ruce a zákonem v patách. Teď je to světová megastar mající za sebou přes 16 miliónů prodaných desek a v ruce místo skateboardu klíčky od jedné z luxusních klasických kár, kterých mu v garáži parkuje devět. On je stále stejným hubeným klukem s obrovským charisma, okolo něj se změnilo téměř všechno. V kapele, se kterou naučil celý hudební svět vyslovovat jméno Jamiroquai, nezůstal z původních spoluhráčů vůbec nikdo. Někteří odešli sami, jiní byli Jay Kayem vyšoupnuti. Nebude to s ním zřejmě lehké, má však na své straně pádný argument, jímž mu je hudba, kterou dělá stále stejně dobře.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama