Září 2008

Vydání nového CD Jamiroquai plánováno na jaro 2009!

28. září 2008 v 18:30 JAMIROQUAI

Ano vidíte správně.
Tohle oznámil Jay Kay fanouškům, kteří se dostali do backstage na koncertě v Ahausu. Musel to být pro ty šťastlivce nejlepší den v životě, protože se také fotili a povídali si se členy kapely a Jay Kay se dokonce rozhodl pustit jejich příznivcům demo nahrávky z budoucíhu alba. Horlivě začal pobíhat po backstage, všech se vyptával, jestli nemají "cd player" a jamirofanoušci za ním chodili jako kachničky. Nakonec vlezl do nějakého Mercedesu, kde seděl soukromý řidič a pustil své cd v autopřehrávači. K radosti muže za volantem se samozřejmě všichni co mohli nahrnuli do auta také.
Takže co víme z výpovědí fanoušků.
Bylo to:
- jiné
- chytlavé
- super
- s dechovými nastroji
- jedna písnička se jmenovala That's not the funk I want
- jiná I could see you dancing
- a mělo by tam být mnoho "blazers" (což jsem tedy nepřeložila - snad mi s tím pomůžete)
Dokonce Jay Kay říkal, že pojedou na světovou tour!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
To mi připomíná, že můžete hlasovat, ať přijedou do Prahy na adrese: eventful.com
Jay také vyprávěl, že shání nové vydavatelství, měl totiž se Sony BMG podepsanou smlouvu na 8 desek a ta poslední High Times Singles 1992 - 2006 vyšla před dvěma roky na podzim. Teď jsou Jamiroquai volní a můžou si najít nějaké menší vydavatelství, které jim nebude tolik diktovat, co mají dělat , jako tomu bylo u Sony. Ještě když se s ním lidé loučili, říkali mu: " Uvidíme se v roce 2009." a on na to odpověl :" Uvidíme se dřív." Nevím, co to chystá, ale mluví se o nějakých koncertech v Asii.
Každopádně se máme na co těšit. Tohle jaro bude ve znamení Jamiroquai!
Jak se těšíte, co očekáváte, nebo jaké byste si přáli, aby nové cd bylo můžete sdělovat v komentářích.

Jay Kay v pořadu Top Gear

27. září 2008 v 13:05 JAMIROQUAI
Jay Kay (frontman Jamiroquai), byl hostem britského motoristického magazínu Top Gear, který vysílala BBC2. Každá slavná osobnost, která je do pořadu pozvaná, má za úkol projet co nejrychleji závodní okruh v upraveném Chevroletu. Jay Kay už v téhle show kdysi byl, ale od té doby se zde vystřídalo hodně jezdců a na čele žebříčku se mezitím usadil přísný porotce americké a britské superstar Simon Cowell. A to si Jay Kay, známý milovník rychlých aut, nemohl nechat líbit a rozhodl se ho porazit. A povedlo se! S časem 9:45:8 porazil Cowella o desetinu vteřiny, sesadil ho z prvního postu a měl z toho očividnou radost. Hurá! Gratuluju Jayi.
Na celé pořadí a záznam show se můžete podívat zde:
Jay Kay1.45.8
Simon Cowell1.45.9
Jennifer Saunders1.46.1
Gordon Ramsay1.46.38
Peter Jones1.46.9
Trevor Eve1.47.09
Peter Firth1.47.1
Lawrence Dellaglio1.47.4
Les Ferdinand1.47.41
Jamie Oliver1.47.68 (wet)
Hugh Grant1.47.7
Well spoken man (James Hewitt)1.47.69
Ewan McGregor1.48.0
Rupert Penry-Jones1.48.1
Billie Piper1.48.3
James Blunt1.48.4 (wet)
Justin Hawkins1.48.44
Simon Pegg1.48.5
Theo Paphitis1.48.5
David Tennant1.48.8
Ronnie Wood1.49.5
Jools Holland
...... a další
1.49.9
The Verve - nová deska Forth

26. září 2008 v 16:41 THE VERVE
Tak Verve se nám po jedenácti letech vrátili. Říkáte, že je neznáte? Jsem si jistá, že každý je někdy slyšel, jen si možná myslíte, že to hrají Coldplay (jako jsem si dlouho myslela já). Jejich největší hit Bittersweet Symphony (Hořkosladká symfonie) je snad nejpoužívanější skladba v reklamách, filmech, ukázkách atd.
Právě probíhá médii první singl Love Is Noise z nové desky. Když jsem ho poprvé slyšela, divila jsem se těm podivným skřekům mezi slokami, ale postupem času se mi právě tyhle originální pasáže líbí.
Myslím, že se The Verve vrátili ve výborné formě. Asi si to jejich nové album pořídím a pak vám napíšu další dojmy.
Protože Love is Noise teď můžete vidět všude. Dávám zde na ukázku Bittersweet Symphony, protože má výborný klip a alespoň můžete porovnat, jak se Richard Ashcroft a spol změnili.

Blog se začíná rozjíždět

26. září 2008 v 16:22 RŮZNÉ
Ahoj, omlouvám se, ale tenhle týden jsem měla tolik práce do školy, že jsem nestačila vůbec pracovat na blogu. Dnes je pátek a já bych možná měla psát alespoň esej na angličtinu, ale už to prostě nevydržím. Zatím odložím práce na zdokonalování vzhledu a už konečně napíšu první článek (nepočítám tyhle dva úvodní). Víte kolik času vůbec uběhlo od prvního nápadu založit tenhle blog do jeho opravdového založení? Asi 3 týdny. Dlouho jsem promýšlela název, hledala na jakém serveru ho založím, ptala se zkušených blogerů, vymýšlela články, vzhled ...........
Tak snad se vám tu bude líbit.

Vítám vás na svém blogu

21. září 2008 v 16:01 RŮZNÉ
Tento blog se bude především věnovat britské skupině Jamiroquai, ale také jiné kvalitní hudbě,
filmům, motorsportu, PC hrám a prostě všemu co mám ráda.